Akce - listopad 2019 naleznete zde

ZUŠ Chodov

Ve středu 13.11. odpadá výuka v tanečním oboru p.uč. Hlavaté z důvodu exkurze se žáky na taneční konzervatoři Duncan centrum Praha.

Taneční obor

Výuka v ZUŠ ve středu 6.11.2019 probíhá podle platného rozvrhu. Ke stávce se připojujeme symbolicky.

Šárka KERULOVÁ - žákyně ZUŠ Chodov pod vedením p.uč.Aleny Boháčové,
získala účastí na pěvecko-hudební soutěži „Březovský lístek“ v sobotu 19. října 2019
2.místo s postupem do celostátního kola pěvecké soutěže „FOLKY TONK“
a „ČESKO ZPÍVÁ“ v Praze. Gratulujeme.

Akce - listopad 2019 naleznete zde

ZUŠ Chodov

Z důvodu akutního nachlazení dnes odpadá výuka p.uč. Boháčové, výuka bude nahrazena po domluvě.

Hudební obor

Z důvodu pracovní neschopnosti odpadá tento týden výuka paní učitelky Petry Hlavaté - taneční obor.

Taneční obor

Sdružení rodičů a přátel školy Vás zve na schůzku dne 17.9.2019 od 16.30 hod. v sále ZUŠ.

Na programu jednání jsou následující body: výše příspěvku, zásady pro čerpání příspěvku, zájezd na muzikálové představení, hlavní akce ZUŠ a další.

ZUŠ Chodov

Pravidelná výuka p.uč. Čillíkové bude zahájena v pondělí 9.9.2019 ve 14.00 hod. Dostavte se dle rozvrhu z minulého školního roku.

Taneční obor

Přijímací řízení nových žáků do všech oborů ZUŠ se uskuteční od 15:00 do 17:00 hodin.

Hudební obor
3. a 4.9.2019 (úterý a středa) v budově HO (Nám. ČSM 693) v přízemí, uč. č. 17.

Výtvarný obor
4. a 5.9.2019 (středa a čtvrtek) v budově 1.stupně II. ZŠ (Školní ul. 697) 1.patro

Taneční obor
4. a 5.9.2019 (středa, čtvrtek) v baletním sále (Smetanova 738 - budova I.ŠJ) suterén

Literárně dramatický obor
5.9.2019 (čtvrtek) 1. patro budovy I.ŠJ (Smetanova 738)

Praha 25.5.2019

"Děti fitness aneb sportem proti drogám" z.s.
International dance championship

1. místo získala žákyně Šárka Kerulová
Choreografie "PERFECT" - výrazový tanec, úroveň Hobby
(pod vedením p.uč. Petry Hlavaté)

Kytarový orchestr ZUŠ Kraslice, ZUŠ Chodov a ZUŠ Járy Cimrmana Františkovy Lázně získal na 18. ročníku národní soutěže v komorní hře na kytaru - soutěž kytarových orchestrů ZUŠ ČR "HRADECKÉ GUITARREANDO 2019" Bronzové pásmo.
dirigent: Alexandra Müllerová
(žáci ZUŠ Chodov pod vedením p.uč. Jitky Kaprové, DiS.)

Všem reprezentujícím žákům i jejich pedagogům gratulujeme.

Agáta Půhoná
Získala Čestné uznání v ceslostátní klavírní klavírní soutěži "Karlovarská růžička"
(p.uč. Libuše Smetanová)

Jan Kapr