TANEČNÍ OBOR - seznam učitelů ZUŠ Chodov

Smetanova 738, 357 35 Chodov - suterén budovy jídelny I.ZŠ Chodov tel. 352 352 357-8

Přípravná taneční výchova Pohybová a taneční výchova Současný tanec
Petra Hlavatá, Zora Čillíková

Taneční obor - výuka v tanečním oboru rozvíjí taneční nadání každého jedince a prostřednictvím tance prohlubuje v dítěti kreativitu, smysl pro krásu a harmonii. Tanec je umění, jehož hlavním jazykem je především neverbální vyjadřování. Žáci tanečního oboru se kromě základních tanečních a choreografických prvků učí intenzivně vnímat hudbu, a to díky možnosti korepetice. Taneční obor poskytuje základy odborného vzdělání, které žák může v budoucnu uplatnit v jako tanečník v neprofesionálních činnostech, ale i jako přípravu pro studium vedoucí k profesionální dráze. Taneční obor nabízí zájemcům vzdělávání scénického tance, moderního tance a baletu.
Délka studia:

• Přípravné studium